Kvalitet og trygghet siden 1949

Arne B. Corneliussen AS er en ledende  fullsortimentsleverandør til kjøtt-, fisk- og næringsmiddelindustrien. Produktspekteret omfatter natur – og kunsttarmer, hjelpe – og tilsetningsstoffer, krydder, smaksstoffer og emballasje. I tillegg lager de kundespesifikke blandinger i de fleste størrelser og mengder.

 

ABC sortiment

  • Natur – og kunsttarmer
  • Krydder og smaksstoffer
  • Marinader
  • Hjelpe – og tilsetningsstoffer
  • Film, poser, elastikk-nett og pads.

 

Besøksadresse

Kabelgaten 37
0580 Oslo
Tel: 22 88 46 00
E-post: office@abcorneliussen.no

 

Fakturaadresse

Postboks 424
0513 Oslo

Kontaktpersoner hos Arne B. Corneliussen AS

Roar Furuhaug

Direktør - Arne B. Corneliussen AS

roar.furuhaug@abcorneliussen.no

Henry Bakkejord

Driftssjef

henry.bakkejord@abcorneliussen.no

970 92 355

Torild Rødsrud

Regnskapssekretær

torild.rodsrud@abcorneliussen.no

416 96 456

Even Våler

Innkjøper

even.valer@abcorneliussen.no

916 16 099

Robert Heimly

Innkjøper

robert.heimly@abcorneliussen.no

918 90 345

Anne Cathrine Paulsen

Økonomisjef

anne.cathrine.paulsen@abcorneliussen.no

480 34 520

Frode Nilssen

Produksjonsleder

frode.nilssen@abcorneliussen.no

992 94 012

Arne Knutsen

Logistikksjef

arne.knutsen@abcorneliussen.no

907 39 740

Nina Mossin

Markedskoordinator

nina.mossin@abcorneliussen.no

902 08 027

Ola Stuberg

Produktsjef

ola.stuberg@abcorneliussen.no

918 65 213

Roger Brenna

Produktsjef

roger.brenna@abcorneliussen.no

907 38 868

Rolf Nygaard

Salgskonsulent

rolf.nygaard@abcorneliussen.no

916 04 429

Bjørn Jensen

Produktsjef

bjorn.jensen@abcorneliussen.no

900 22 871

Svein Høgden

Produktsjef

svein.hogden@abcorneliussen.no

924 48 753

Tom Emil Høydahl

Salgskonsulent

tom.emil.hoeydahl@abcorneliussen.no

924 28 574

Kenneth Brun

Inneselger/ordre

kenneth.brun@abcorneliussen.no

450 30 067

Sabine Hansen

Inneselger/ordre

sabine.hansen@abcorneliussen.no

926 51 292

Hege Holvik Harwiss

Kontorassistent

hege.holvik@abcorneliussen.no

941 64 487

Asbjørn Koller

Produkt- og innovasjonssjef

asbjorn.koller@abcorneliussen.no

991 61 687

Anja von Tangen-Jordan

Kvalitetssjef

anja.jordan@abcorneliussen.no

924 55 116

Anders Holm

Salgs- og markedssjef

andres.holm@abcorneliussen.no

480 25 010

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

Vil du ha inspirasjon, nyheter og tilgang til tidsriktige oppskrifter anbefaler vi at du melder deg på vårt nyhetsbrev. Da holder du deg oppdatert på nye trender og produktnyheter.

La deg inspirere til nye, smakfulle valg på din meny.