Arne B. Corneliussen

Kvalitet og trygghet siden 1949

Arne B. Corneliussen er en ledende  fullsortimentsleverandør til kjøtt-, fisk- og næringsmiddelindustrien. Produktspekteret omfatter natur- og kunsttarmer, hjelpe- og tilsetningsstoffer, krydder, smaksstoffer og emballasje. I tillegg lager de kundespesifikke blandinger i de fleste størrelser og mengder.

 

ABC sortiment:

  • Natur- og kunsttarmer
  • Krydder og smaksstoffer
  • Marinader
  • Hjelpe- og tilsetningsstoffer
  • Film, poser, elastikknett og pads.

 

Selskapet holder til i moderne lokaler på Økern i Oslo og har 31 ansatte fordelt på salg, administrasjon og lager.

Besøksadresse
Kabelgaten 37
0580 Oslo
Tel: 22 88 46 00
E-post: office@abcorneliussen.no

Fakturaadresse
Postboks 424
0513 Oslo

Kontaktpersoner hos Arne B. Corneliussen AS

Roar Furuhaug

Administrerende Direktør

roar.furuhaug@abcorneliussen.no

Gro Jacobsen

Salgs- og markedssjef

gro.jacobsen@abcorneliussen.no

900 75 254

Henry Bakkejord

Driftssjef

henry.bakkejord@abcorneliussen.no

970 92 355

Anne Cathrine Paulsen

Økonomi- og innkjøpssjef

anne.cathrine.paulsen@abcorneliussen.no

480 34 520

Anja von Tangen-Jordan

Kvalitetsansvarlig

anja.jordan@abcorneliussen.no

924 55 116

Torild Rødsrud

Regnskapssekretær

torild.rodsrud@abcorneliussen.no

416 96 456

Even Våler

Innkjøper

even.valer@abcorneliussen.no

916 16 099

Robert Heimly

Innkjøper

robert.heimly@abcorneliussen.no

918 90 345

Frode Nilssen

Produksjonsleder

frode.nilssen@abcorneliussen.no

992 94 012

Nina Mossin

Markedskoordinator

nina.mossin@abcorneliussen.no

902 08 027

Ola Stuberg

Produktsjef Krydder

ola.stuberg@abcorneliussen.no

918 65 213

Roger Brenna

Produktsjef Tarmer

roger.brenna@abcorneliussen.no

907 38 868

Rune Øistad

Produktsjef Hjelpe- og tilsetn.stoffer

rune.oistad@abcorneliussen.no

913 18 405

Rolf Nygaard

Salgskonsulent

rolf.nygaard@abcorneliussen.no

916 04 429

Morten Lundquist

Produktsjef Emballasje

morten.lundquist@abcorneliussen.no

957 25 327

Bjørn Jensen

Produktsjef emballasje

bjorn.jensen@abcorneliussen.no

900 22 871

Svein Høgden

Salgs- og fagkonsulent

svein.hogden@abcorneliussen.no

924 48 753

Kenneth Brun

Inneselger/ordre

kenneth.brun@abcorneliussen.no

450 30 067

Sabine Hansen

Inneselger/ordre

sabine.hansen@abcorneliussen.no

926 51 292

Hege Holvik Harwiss

Kontormedarbeider

hege.holvik@abcorneliussen.no

941 64 487