Bako

Bako AS ble dannet 1. mars 2011 og tilbyr det meste innen pynt, utstyr og emballasje til baker- og konditorbransjen og til HORECA markedet. I tillegg til et bredt standardsortiment, tilbyr de også kundespesifikk emballasje med eget trykk og tilpasninger.

 

Spesialist på kakepynt og emballasje

Bako AS har sitt hovedkontor på Hvam som ligger midt mellom Oslo og Gardermoen. De har et nytt og moderne lagerbygg med en effektiv samdistribusjon med Idun Industri AS som gjør det mulig å tilby gode logistikkløsninger for kundene. Store deler av Bako sitt sortiment finnes også gjennom grossister for storhusholdning, representert over hele landet.

 

Bako sortiment

  • Emballasje
  • Utstyr
  • Kakepynt

 

Besøksadresse
Hvameveien 1
2013 Skjetten
Tel: 22 09 48 48
E-post: kundeservice@bako.no

Postadresse
Postboks 144
2026 Skjetten

Fakturaadresse
Bako AS
c/o Fakturamottak
Postboks 4110
Vika 8608 Mo i Rana
E-post: 4110@invoicecenter.net

 

Kontaktpersoner hos Bako AS

Svein Vestreng

Daglig leder

svein.vestreng@bako.no

971 91 498

Gry E. Nilsen

Salgs- og markedssjef

gry.nilsen@bako.no

928 45 889

Stine Frey Thorud

Produkt- og Marketingsjef

stine.thorud@bako.no

403 32 671

Wenche Viken

Salgskoordinator

wenche.viken@bako.no

909 99 493

Mari Prestløkken

KAM

mari.prestlokken@bako.no

928 45 874

Thorbjørn Slettum

KAM

thorbjorn.slettum@bako.no

975 67 147

Trude Stokkebekk

KAM

trude.stokkebekk@bako.no

930 59 046

Trond Alexandersen

Salg

trond.alexandersen@bako.no

908 61 313