Logo Bako

Bako – spesialisten på emballasje og kakepynt

Bako AS tilbyr det meste innen kakepynt, utstyr og emballasje til bakeribransjen, såvel som til virksomheter innen serveringsbransjen. I tillegg til et bredt standards ortiment, tilbyr de også kunde spesifikk emballasje med eget trykk og tilpasninger.

Hovedkontoret er på samme lokasjon som Idun Industri på Hvam, midt mellom Oslo og Gardermoen. De har et nytt og moderne lagerbygg med en effektiv samdistribusjon med Idun Industri AS som gjør det mulig å tilby gode logistikkløsninger for kundene.

Store deler av sortimentet fås også gjennom grossister for storhusholdning som er representert over hele landet.

SE INSPIRERENDE KATALOGER

 

Sortiment

 

Forskjellig Bako emballasje.

Bako AS skreddersyr løsninger for din bedrift.

 

Besøksadresse

Hvamveien 1
2013 Skjetten
Tel: 22 09 48 48
E-post: kundeservice@bako.no

 

Fakturaadresse

Bako AS
c/o Fakturamottak
Postboks 2758
7439 Trondheim

E-post fakturamottak:
receive@compello.com

Kontaktpersoner

Svein Vestreng

Daglig leder

svein.vestreng@bako.no

971 91 498

Gry E. Nilsen

Salgs- og markedssjef

gry.nilsen@bako.no

928 45 889

Wenche Viken

Salgskoordinator

wenche.viken@bako.no

909 99 493

Mari Prestløkken

KAM

mari.prestlokken@bako.no

928 45 874

Thorbjørn Slettum

KAM

thorbjorn.slettum@bako.no

975 67 147

Trude Stokkebekk

KAM

trude.stokkebekk@bako.no

930 59 046

Trond Alexandersen

Salg

trond.alexandersen@bako.no

908 61 313

Håkon Dølven

Salgskonsulent

haakon.dolven@bako.no

90703596

Tor Arne Myhren

Prosjektleder og salgskonsulent

tor.arne.myhren@bako.no

93427211

Gro Jacobsen

Kategorisjef – Iskrem

gro.jacobsen@bako.no

900 75 254

Eva Harlem

Produkt - og Marketingansvarlig

eva.harlem@bako.no