VÅR LEDEREGRUPPE

 

Ledelsen i Idun Industri AS og i de primære datterselskapene Bako, My Bakery, Nic-gruppen og Arne B. Corneliussen.

Jone Voll

CEO Idun Gruppen

jone.voll@idun.no

Siw Dejligbjerg Steen

Direktør Idun Ingredienser

siw.dejligbjerg.steen@idun.no

Brit Bjørkli

Marketingsjef

brit.bjorkli@idun.no

Pål Østensvig

Direktør Rakkestad

pal.ostensvig@idun.no

Leif Tore Alexandersen

Logistikkdirektør

leif.tore.alexandersen@idun.no

Trond Wenner

Salgsdirektør

trond.wenner@idun.no

Øyvind Øverdal

Salgssjef, My Bakery

ovyind.overdal@mybakery.no

Tor Osmundsen

Direktør - NIC gruppen

tor.osmundsen@idun.no

Rasmus Selseth

SHH/Dagligvare

rasmus.selseth@idun.no

Svein Vestreng

Daglig leder - Bako AS

svein.vestreng@bako.no

Tom Ole Kittelsen

Økonomidirektør

tom.ole.kittelsen@idun.no

Bjørn Ronny Kristiansen

Utviklingsdirektør

bjorn.ronny.kristiansen@idun.no

Roar Furuhaug

Administrerende Direktør

roar.furuhaug@abcorneliussen.no

Henrik Solberg

Innkjøpssjef

henrik.solberg@idun.no

Hege Torgrimsen

Kvalitetssjef

hege.torgrimsen@idun.no

Harald Alveid

Daglig leder, My Bakery

harald.alveid@mybakery.no