VÅR LEDEREGRUPPE

 

Ledelsen i Idun Industri AS og i de primære datterselskapene Bako, My Bakery, Nic-gruppen og Arne B. Corneliussen.

Jone Voll

CEO Idun Gruppen

jone.voll@idun.no

Brit Bjørkli

Marketingdirektør

brit.bjorkli@idun.no

Pål Østensvig

Direktør Rakkestad

pal.ostensvig@idun.no

Leif Tore Alexandersen

Logistikkdirektør

leif.tore.alexandersen@idun.no

Trond Wenner

Salgsdirektør

trond.wenner@idun.no

Tor Osmundsen

Direktør - NIC gruppen

tor.osmundsen@idun.no

Svein Vestreng

Daglig leder - Bako AS

svein.vestreng@bako.no

Tom Ole Kittelsen

Økonomidirektør

tom.ole.kittelsen@idun.no

Bjørn Ronny Kristiansen

Utviklingsdirektør

bjorn.ronny.kristiansen@idun.no

Roar Furuhaug

Direktør - Arne B. Corneliussen AS

roar.furuhaug@abcorneliussen.no

Harald Alveid

Daglig leder - My Bakery AS

harald.alveid@mybakery.no

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

Vil du ha inspirasjon, nyheter og tilgang til tidsriktige oppskrifter anbefaler vi at du melder deg på vårt nyhetsbrev. Da holder du deg oppdatert på nye trender og produktnyheter.

La deg inspirere til nye, smakfulle valg på din meny.