VÅRE SELGERE

 

Her finner du oversikt over alle våre dyktige kundekontakter og selgere som dekker hele landet!

Selgere bakeri og konditori

Benny Sørensen

KAM

benny.sorensen@idun.no

Jan Arefjord

KAM

jan.arefjord@idun.no

Geir F. Engelbrethsen

KAM

geir.engelbrethsen@idun.no

Johnny Wilhelmsen

Salg/fag for Vest-Norge

johnny.wilhelmsen@idun.no

Jostein Ausland

Salg/fag for Øst-Norge

jostein.ausland@idun.no

Morten P. Hol

Regionsjef for Midt-Norge

morten.hol@idun.no

Lars Tore Sørensen

Regionsjef for Nord-Norge

lars.tore.sorensen@idun.no

Lene Lund

Salgssjef

lene.lund@idun.no

Trond Wenner

Salgsdirektør

trond.wenner@idun.no

Trond Lie

Salgskonsulent for Agder- og Rogaland

trond.lie@idun.no

Cathrine Olsen

Salg/fag for Østlandet

cathrine.olsen@idun.no

Selgere storhusholdning

Alexander H. Haaskjold

Kjedesalgssjef

alexander.haaskjold@idun.no

Ingvar Ursfjord

Kjedesalgssjef

ingvar.ursfjord@idun.no

Tonje Håtun

Salgskonsulent

tonje.hatun@idun.no