Salgskonsulenter

Våre dyktige salgskonsulenter er alltid parat til å svare på dine spørsmål,
enten du er kunde i bakerbransjen eller i storhusholdningsmarkedet.

Ta kontakt med oss i dag!

Bakeri og konditori

Trond Wenner

Salgsdirektør

trond.wenner@idun.no

Lene Lund

Digital Salgssjef

lene.lund@idun.no

Jostein Ausland

Regionsjef, Øst/Sørvest Norge

jostein.ausland@idun.no

Morten P. Hol

Regionsjef, Midt/Nord-Norge

morten.hol@idun.no

Johnny Wilhelmsen

Salgsansvarlig, Vest-Norge

johnny.wilhelmsen@idun.no

Lars Tore Sørensen

Regionsjef, Nord-Norge

lars.tore.sorensen@idun.no

Trond Lie

Salgsansvarlig, Sørvest Norge

trond.lie@idun.no

Cathrine Olsen

Salgsansvarlig, Øst-Norge

cathrine.olsen@idun.no

Jonas Rod Jensen

KAM, Norgesbakeriene og Mesterbakeren

jonas.rod.jensen@idun.no

Benny Sørensen

KAM, Bakehuset

benny.sorensen@idun.no

Jan Arefjord

Regionsjef, Vest-Norge og KAM Goman

jan.arefjord@idun.no

Camilla Glorud Syversen

Salgskoordinator

camilla.syversen@idun.no

Storhusholdning

Alexander H. Haaskjold

Kjedesalgssjef

alexander.haaskjold@idun.no

Tonje Håtun

Salgskonsulent

tonje.hatun@idun.no

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

Vil du ha inspirasjon, nyheter og tilgang til tidsriktige oppskrifter anbefaler vi at du melder deg på vårt nyhetsbrev. Da holder du deg oppdatert på nye trender og produktnyheter.

La deg inspirere til nye, smakfulle valg på din meny.