Salgskonsulenter

Våre dyktige salgskonsulenter er alltid parat til å svare på dine spørsmål,
enten du er kunde i bakerbransjen eller i storhusholdningsmarkedet.

Ta kontakt med oss i dag!

Bakeri og konditori

Trond Wenner

Salgsdirektør

trond.wenner@idun.no

Lene Lund

Digital Salgssjef

lene.lund@idun.no

Jostein Ausland

Salg/fag for Øst-Norge

jostein.ausland@idun.no

Morten P. Hol

Regionsjef for Midt-Norge

morten.hol@idun.no

Johnny Wilhelmsen

Salg/fag for Vest-Norge

johnny.wilhelmsen@idun.no

Lars Tore Sørensen

Regionsjef for Nord-Norge

lars.tore.sorensen@idun.no

Trond Lie

Salgskonsulent for Agder- og Rogaland

trond.lie@idun.no

Cathrine Olsen

Salg/fag for Østlandet

cathrine.olsen@idun.no

Jonas Rod Jensen

KAM

jonas.rod.jensen@idun.no

Benny Sørensen

KAM

benny.sorensen@idun.no

Jan Arefjord

KAM

jan.arefjord@idun.no

Camilla Glorud Syversen

Salgskoordinator

camilla.syversen@idun.no

Storhusholdning

Alexander H. Haaskjold

Kjedesalgssjef

alexander.haaskjold@idun.no

Tonje Håtun

Salgskonsulent

tonje.hatun@idun.no

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

Vil du ha inspirasjon, nyheter og tilgang til tidsriktige oppskrifter anbefaler vi at du melder deg på vårt nyhetsbrev. Da holder du deg oppdatert på nye trender og produktnyheter.

La deg inspirere til nye, smakfulle valg på din meny.